Změna ordinačních hodin MUDr. Zouharové

Od Slezske Pavlovice

POZOR ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY MUDr. Zouharové v Osoblaze. Od 16.8.2021 do 19.8.2021 bude ordinace otevřena pouze DOPOLEDNE. Od 20.8.2021 do 3.9.2021 DOVOLENÁ. Akutní stavy ošetří paní MUDr. Postówková v Městě Albrechticích. Recepty + odběry je možné řešit u sestry, bude přítomna v ordinaci.

Rozhledna

Od Slezske Pavlovice

Nové atraktivní místo ve Slezských Pavlovicích postavili místní Patrioti. Na rozhlednu narazíte, když půjdete směrem ke Švédskému sloupu. O rozhledně napsal také polský Prudnický týdeník.

Program rozvoje obce Slezské Pavlovice

Od Slezske Pavlovice

Nový strategický dokument obce Slezské Pavlovice na období 2020 – 2026. Ve zmíněném dokumentu s názvem “Program rozvoje obce Slezské Pavlovice” se můžete dočíst, jaké jsou naše plány a záměry. Více informací v přiloženém dokumentu.

Likvidace použitých potravinářských olejů

Od Slezske Pavlovice

Oznámení! Dle novely vyhlášky č. 321/2014 Sb.o rozsahu a způsobu zajištění odděleného soustřeďování složek komunálního odpadů je obec povinna zajistit občanům možnost likvidace jedlých olejů a tuků z domácností. Proto jsme Vám ve spolupráci s firmou Trafin Oil zjistili popelnici pro likvidaci rostlinných olejů. Popelnice se nachází v prostorách KD u sběrného dvoru.