Rozhledna

Od Slezske Pavlovice

Nové atraktivní místo ve Slezských Pavlovicích postavili místní Patrioti. Na rozhlednu narazíte, když půjdete směrem ke Švédskému sloupu. O rozhledně napsal také polský Prudnický týdeník.

Program rozvoje obce Slezské Pavlovice

Od Slezske Pavlovice

Nový strategický dokument obce Slezské Pavlovice na období 2020 – 2026. Ve zmíněném dokumentu s názvem “Program rozvoje obce Slezské Pavlovice” se můžete dočíst, jaké jsou naše plány a záměry. Více informací v přiloženém dokumentu.

Likvidace použitých potravinářských olejů

Od Slezske Pavlovice

Oznámení! Dle novely vyhlášky č. 321/2014 Sb.o rozsahu a způsobu zajištění odděleného soustřeďování složek komunálního odpadů je obec povinna zajistit občanům možnost likvidace jedlých olejů a tuků z domácností. Proto jsme Vám ve spolupráci s firmou Trafin Oil zjistili popelnici pro likvidaci rostlinných olejů. Popelnice se nachází v prostorách KD u sběrného dvoru. 

Ověřování podpisů a listin

Od Slezske Pavlovice

Naše obec nabízí službu a to ověřování podpisů a listin. Pokud tedy potřebuje ověřit svůj podpis, či potřebujete ověřit nějakou listinu (plnou moc, smlouvu, aj.), můžete od letošního roku přijít na Obecní úřad ve Slezských Pavlovicích. Ověřit podpis či listinu můžete vždy v úřední den v pondělí od 9.00 – 11.00 hod. popř. dle telefonické…